• FISH FEED
  • Kontaktujte nás
    +420774309007
    e-mail: info@rybikrmivo.cz
  • je prázdný
    za 0.00 Kč

Nástrahy Concourse Twister díky svému symetrickému kruhovému tvaru představují pro ryby naprosto neznámý svět tvarů, který nabízí řadu variací. A kouzlo novinky, jak všichni víme, spočívá v dramatickém nárůstu úlovků! 

Naši rybáři se snažili vytvořit tyto nástrahy tak, aby nabízely řešení pro co nejvíce situací. Podívejme se na možnosti variací v pořadí!

Pokud nástrahu použijeme navlečenou v celé délce, lovíme s dvoubarevným rozpustným wafterem, který má tvar jako žádný jiný a může dobře fungovat prakticky v každé vodě, kde jsou cílovou rybou zejména kapři.

Chceme-li kaprům nabídnout širší, a tedy o něco selektivnější nástrahu, navlečme Concourse Twister křížem a sami se rozhodněme, které ze dvou barev dáme přednost! V drtivé většině případů se kapři k naší nástraze přiblíží shora, takže uvidí jen barvu, která je otočena směrem vzhůru.

Pokud potřebujeme použít menší háček nebo chceme zvýšit atraktivitu nástrahy, stačí odříznout jednu nebo dvě spodní části nástrahy a máme rychleji se rozpouštějící, menší nástrahu s menším vztlakem a speciálnějším tvarem, která může dobře fungovat v závodních podmínkách.

Možnosti jsou tedy nekonečné! Tyto nástrahy nabízejí řešení pro téměř každou situaci a mají sílu novinky, která dokáže zaseknout i rafinovaného nebo dokonce háček ještě nevidomého kapra. Nástrahy Concourse Twister se stejným těstem jako osvědčené a testované Concourse Wafers mají také příjemnou chuť a rozpustnou strukturu, která zvyšuje chuť k jídlu.

Vyber si příchuť, kterou máte nejraději, a co nejdříve si ji nalijte do své oblíbené vody! Výsledky vám nebudou chybět!

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.